TR |  EN
"Kamuda Akıllı Satınalma"
 Çıktı Al  Favorilere Ekle  Karşılaştırma Listesine Ekle
1.355,65 ₺ + Vergiler
1.599,67 ₺ (Vergiler Dahil)
  • %18
  • 1.355,65 ₺ 

"Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF Transceiver"

42568-K2757
Adet
J4858D
36 (Ay)

  • DMO Genel Özellikler 
  • Ürün Tipi:
    Alıcı-Verici (SFP, SDI vb. Transceiver)
  • Orijinal Ürün Kodu:
    J4858D

  • Genel Özellikler 
  • Marka:
    ARUBA
  • Model:
    1G SFP LC SX 500m MMF

  • SFP Alıcı-Verici Özellikleri 
  • İletim Hızı (Gbit/s):
    1
  • Maksimum İletim Mesafesi (Metre):
    500

Bu ürün 13.07.2021 - 5.09.2022 tarihleri arasında satışa sunulmuştur. Devlet Malzeme Ofisi yaptığı ürün ve tedarikçi kalite kontrolleri veya fiyat araştırmaları neticesinde ürünü satıştan kaldırma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi ürünü satışa sunduğu tarihler arasında ürünün fiyatı üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyat değişikliği ürün sepetinizde olsa bile yansıtılacaktır. Siparişi verilmiş ürünler fiyat değişikliklerinden etkilenmez.

ASIR DİGİTAL BİLGİ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ
0212 212 20 97
13.07.2021
5.09.2022
0,00 ₺ (Vergiler hariç)

Bu ürünün sipariş adetlerine göre teslim sürelerini gösterir liste aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 30 Gün
  • 35 Gün
  • 40 Gün
  • 45 Gün
  • ASIR DİGİTAL BİLGİ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ
    1.599,67 ₺   Görüntüle
  • VM BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
    1.599,67 ₺   Görüntüle