Mücahit ÖZDEMİR
Mücahit ÖZDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı
İsmet KESKİN
İsmet KESKİN
Yönetim Kurulu Üyesi
Mahmut SÜTÇÜ
Mahmut SÜTÇÜ
Yönetim Kurulu Üyesi
Yakup TEKİN
Yakup TEKİN
Yönetim Kurulu Üyesi
Selçuk SEVİNÇ
Selçuk SEVİNÇ
Yönetim Kurulu Üyesi
Mücahit ÖZDEMİR
Mücahit ÖZDEMİR
Genel Müdür
İsmet KESKİN
İsmet KESKİN
Genel Müdür Yardımcısı
Ana Hizmet Birimleri
Özgür AYGÜN
Özgür AYGÜN
I Nolu Satınalma Daire Başkanı
I Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Emel AKIL
II Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Ercan BİRGİN
III Nolu Şube Müdürlüğü
Çetin DOĞAN
I Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Nazmi ÖZATA
Akaryakıt ve Taşıt Sarf Malzemeleri Şube Müdürlüğü
Yücel EFE
Fiyat Araştırma ve Analiz Şube Müdürlüğü
Gökhan DURAK
Elif ALIŞ
Elif ALIŞ
II Nolu Satınalma Daire Başkanı
I Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Mahmut TOPDEMİR
II Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Murat YILDIZ
I Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Ali Anıl BOZ
II Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Ahmet KAYAASLAN
Fiyat Araştırma ve Analiz Şube Müdürlüğü
Çağdaş ÇAĞLAYAN
İrem ARTAN
İrem ARTAN
III Nolu Satınalma Daire Başkanı
I Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Murat Volkan KARGIN
II Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Atila ZAN
I Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Yusuf DEMİRTAŞ
II Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Erdal KANDAŞ
Tekno Katalog Şube Müdürlüğü
Suat YAMAÇ
Fiyat Araştırma ve Analiz Şube Müdürlüğü
Ömer SÜTÇÜ
Gökçe KAPTAN
IV Nolu Satınalma Daire Başkanı
I Nolu İhale Şube Müdürlüğü
Nebi ARSLAN
I Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Berna YAZICI
II Nolu Katalog Şube Müdürlüğü
Mustafa ÖZEL
Fiyat Araştırma ve Analiz Şube Müdürlüğü
Mustafa ORAK
Fesih OKTA
Muhlis Kurşad TOSUN
Operasyonel Süreçler Daire Başkanı
Ön İnceleme Şube Müdürlüğü
Yakup ÖZDEMİR
Stok Satışları ve Ödemeler Şube Müdürlüğü
Ali Paşa ATICI
Katalog Satışları Şube Müdürlüğü
Nurdan GÖNEN
Taşıt ve Üst Yapılı Taşıt Satışları ve Kiralamaları Şube Müdürlüğü
Vedat ERTÜRK
İş Makinesi Satışları ve Kiralamaları Şube Müdürlüğü
Berrin TOPÇUOĞLU
Sağlık Ürünleri Satışları Şube Müdürlüğü
Eda KİRAZ ÖZKAN
Akaryakıt Satışları Şube Müdürlüğü
Yeliz ERÇAKIR
Köksal KODAK
Köksal KODAK
Kalite Kontrol Daire Başkanı
I Nolu Kalite Kontrol Şube Müdürlüğü
Burcu BOYACI CAN
II Nolu Kalite Kontrol Şube Müdürlüğü
Ayten İŞLER
III Nolu Kalite Kontrol Şube Müdürlüğü
Burcu BOYACI CAN
Laboratuvar Şube Müdürlüğü
Köksal KODAK
Katalog Komisyonu Başkanlığı
Bölge Müdürlükleri
Murat KAYA
Murat KAYA
Bursa Bölge Müdürlüğü
M. Necdet ÖZBEK
M. Necdet ÖZBEK
Elazığ Bölge Müdürlüğü
Hayati KAYABAŞ
Hayati KAYABAŞ
Eskişehir Bölge Müdürlüğü
M. Bayram UĞRAŞ
M. Bayram UĞRAŞ
Gaziantep Bölge Müdürlüğü
Aydın AKYÜREK
Aydın AKYÜREK
İstanbul Bölge Müdürlüğü
Atila AYTEKİN
Atila AYTEKİN
İzmir Bölge Müdürlüğü
Enver UZUN
Enver UZUN
Trabzon Bölge Müdürlüğü
İrtibat Büro Müdürlükleri
Özcan ŞAHİN
Özcan ŞAHİN
Diyarbakır İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Fahrettin AKDENİZ
Fahrettin AKDENİZ
Erzurum İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Levent TUĞ
Levent TUĞ
Mersin İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Nejdet UCA
Nejdet UCA
Van İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Muzaffer YÜKSEL
Muzaffer YÜKSEL
İstanbul Basım İşletme Müdürlüğü
Danışma ve Denetim Birimleri
Necdet ŞENER
Necdet ŞENER
Teftiş Kurulu Başkanı
Mehtap ATASOY
Mehtap ATASOY
İç Denetim Birimi Başkanı
Erol ARSLAN
Erol ARSLAN
I.Hukuk Müşaviri
Ender ESER
Ender ESER
Strateji Geliştirme Daire Başkanı
Stratejik Yönetim ve Planlama Şube Müdürlüğü
Selçuk GÖK
Mevzuat Yönetimi ve İş Geliştirme Şube Müdürlüğü
Uğur Anıl AYDEMİR
Kurumsal İşbirliği ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
Özlem AKGÖZ
İç Kontrol ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü
Mücahit ÖNDER
Yardımcı Hizmet Birimleri
M. Fatih YAVAŞIN
M. Fatih YAVAŞIN
İnsan Kaynakları Daire Başkanı
I Nolu Personel Şube Müdürlüğü
Meryem SAĞEL
II Nolu Personel Şube Müdürlüğü
Üzeyir ÜNAL
Eğitim Şube Müdürlüğü
Cemal KAPLAN
Tahakkuk Şube Müdürlüğü
Sevim BAYRAM
Fikret KARACA
Fikret KARACA
Muhasebe Daire Başkanı
Bütçe ve Finansman Şube Müdürlüğü
Ayten TÜYSÜZ
Genel Muhasebe Şube Müdürlüğü
Bektaş HALİSÇELİK
Merkez Muhasebe Şube Müdürlüğü
Şerafettin AKÇA
Ömer Faruk MIZIKACI
Bilgi İşlem Daire Başkanı
Fonksiyonel Destek Şube Müdürlüğü
Mehmet ŞAHAN
Sistem ve Ağ Yönetimi Şube Müdürlüğü
Pınar SÖNMEZ
Yazılım Şube Müdürlüğü
Ümit Cengiz UYSAL
Ümit Cengiz UYSAL
Tedarikçi ve Müşteri İlişkileri Daire Başkanı
Paydaş İlişkileri ve Tanıtım Şube Müdürlüğü
Rüya ALBAYRAKTAROĞLU
İş Analitikleri Şube Müdürlüğü
Vildan YILDIRIM
Medya ve İletişim Şube Müdürlüğü
Rukiye Selcen DİNÇER
Kayıt ve Kontrol Şube Müdürlüğü
Emre TUNÇ
Hakan GÖĞÜŞ
Hakan GÖĞÜŞ
Destek Hizmetleri Daire Başkanı
Genel Evrak ve Arşiv Şube Müdürlüğü
Naciye YOLCU
İdari İşler Şube Müdürlüğü
Yahya İRGE
Satınalma Şube Müdürlüğü
Deniz ERGİL
Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü
Yüksel AKGÖNÜL
İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü
Barış SÖNMEZ
Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü
Eyüp ALEMDAR
Taşınır Kayıt Yönetimi Şube Müdürlüğü
Sedat ACAR
Kreş ve Anaokulu Müdürlüğü
Cihat ÇEVİK
Hüseyin Latif YÜCE
Hüseyin Latif YÜCE
Özel Kalem Müdürlüğü
Metin ZİLE
Metin ZİLE
Yönetim Kurulu Bürosu Müdürlüğü