TR |  EN
"Kamuda Akıllı Satınalma"
 Çıktı Al  Favorilere Ekle  Karşılaştırma Listesine Ekle
14.321,77 ₺ + Vergiler
16.899,69 ₺ (Vergiler Dahil)
  • %18
  • 14.321,77 ₺ 

1000BASE-LX SFP, 1G LX SFP SMF Single Mode Alıcı Verici Modül

91717-K2498
Adet
1000BASE-LX SFP
24 (Ay)

  • DMO Genel Özellikler 
  • Ürün Tipi:
    Alıcı-Verici (SFP, SDI vb. Transceiver)
  • Orijinal Ürün Kodu:
    1000BASE-LX SFP

  • Genel Özellikler 
  • Marka:
    EXTREME NETWORKS
  • Model:
    1G LX SFP SMF

  • SFP Alıcı-Verici Özellikleri 
  • İletim Hızı (Gbit/s):
    1
  • Maksimum İletim Mesafesi (Metre):
    10000

Diğer Özellikler

1G LX SFP SMF Single Mode

Bu ürün 16.04.2021 - 16.04.2023 tarihleri arasında satışa sunulmuştur. Devlet Malzeme Ofisi yaptığı ürün ve tedarikçi kalite kontrolleri veya fiyat araştırmaları neticesinde ürünü satıştan kaldırma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi ürünü satışa sunduğu tarihler arasında ürünün fiyatı üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyat değişikliği ürün sepetinizde olsa bile yansıtılacaktır. Siparişi verilmiş ürünler fiyat değişikliklerinden etkilenmez.

NEXTDATA BİLGİ İLETİŞİM DANIŞMANLIK VE SATIŞ HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
0312 2847060
16.04.2021
16.04.2023
0,00 ₺ (Vergiler hariç)

Bu ürünün sipariş adetlerine göre teslim sürelerini gösterir liste aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 30 Gün
  • 35 Gün
  • 40 Gün
  • 45 Gün
  • İFOKS BİLİŞİM SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    16.899,69 ₺   Görüntüle
  • NEXTDATA BİLGİ İLETİŞİM DANIŞMANLIK VE SATIŞ HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    16.899,69 ₺   Görüntüle