TR |  EN
İhale Adı
DMO Erzurum İrtibat Büro Müdürlüğü Tarafından TC Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 24. Bölge (Kars) Müdürlüğü İhtiyacı "2 Adet GNSS Alıcısı ve Ünite Bileşenleri" Satın Alınacaktır

İhale No
17889

Talep Takip Numarası
BSA43BZSETE

İhale Kayıt Numarası(İKN)
2026/1668356


İhaleyi Yapan Birim

Para Birimi
TL

İlan Tarihi
03.09.2026 - 14.09.2026

İhale Tarihi / Saati
14.09.2026 / 14:00

Son Teklif Verme Tarihi / Saati
14.09.2026 / 12:00

İhale Sonucu
Devam Etmektedir

Önemli Uyarılar
Teklif dosyaları en geç ihale günü saat 12.00'ye kadar teslim edilecektir. Saat 12'den sonra getirilen teklifler teslim alınmayacaktır. Ayrıca ihaleler ile ilgili zeyilname taleplerinde bulunulacak olan firmalarımızın ihale dokümanının yatırıldığına dair dekontu dilekçe eklerinde bildirmesi gerekmektedir. Doküman yatırılmadan gönderilen taleplerle ilgili işlem yapılmayacaktır.



Bilgilendirme Notu
Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir.
DMO ihalesine ilk defa katılıyorsanız; dmo.gov.tr ->üyelik -> tedarikçi ön kayıt alanından kayıt oluşturunuz.

İhale Sorumlusu


Adı ve Soyadı
Burak SARI
Unvan
Uzman
Birimi
I Nolu Koordinatörlük (Erzurum) Satış Bürosu (Erzurum)
Telefon
0 442 233 16 06/2561
E-mail
burak.sari@dmo.gov.tr
Adres
Lalapaşa Mahallesi Fuar Yolu Caddesi No: 13 ERZURUM