DMO Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Yazılı Bölümüne Katılmaya Hak Kazanan Adaylara İlişkin Duyuru

17.11.2022

Devlet Malzeme Ofisi Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan 120 aday ekte yer alan listede gösterilmiştir. Adaylar sınava katılım durumlarını Kariyer Kapısı Platformu üzerinden görüntüleyebilecek olup, ayrıca adayların sınava katılım durumları bildirdikleri e-posta adreslerine iletilecektir.

Yazılı Sınav, 26 Kasım 2022 Cumartesi günü Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesinde (Adres: Teknoloji Fakültesi A Blok, Emniyet Mahallesi Bandırma Caddesi No:6/19 06560 Yenimahalle/Ankara) iki oturum olarak yapılacak olup, I.Oturum (İktisat, Maliye ve Hukuk grubu) saat: 10.00’da, II.Oturum (Muhasebe grubu) saat:14.00’de gerçekleştirilecektir. Tek bir oturuma katılan adayların değerlendirmesi "başarısız" olarak kabul edilecektir.

 Adayların sınava girecekleri salonlar ve sınav programına ilişkin bilgiler ile sınavda uyulacak kural ve esaslar sınav giriş belgelerinde yer alacaktır.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar, sınav giriş belgelerinin çıktısını 21.11.2022 tarihinden itibaren http://gaziodm.gazi.edu.tr internet adresinden alacaklardır. Adayların adreslerine ayrıca sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınav giriş belgesi ile geçerli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) göstermek suretiyle yazılı sınava katılabileceklerdir.

Yazılı sınava girmeye hak kazananların listesine buradan ulaşabilirsiniz.